Çiğdem Kaptan - Hakkında

ÇİĞDEM KAPTAN

Estetik ve Güzellik Merkezi


Merhaba ben Çiğdem Kaptan. Mersin Üniversitesi Saç Bakım ve Güzellik Hizmetleri (Cilt Bakımı Bölümü) mezunuyum. Devamında Dr Deniz GÖÇER asistanlığını yürüttüm. 2005 yılından bu yana müşterilerime hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinerek sağlık koşullarına uygun ve güvenli hizmet vermeyi prensip edindim. Aynı zamanda Milli Eğitim'e bağlı eğitmen olarak görev aldım.

2019 yılına kadar bir çok okulda Güzellik Uzmanlığı öğretmeni olarak görev aldım ve sonrasında kendi işletmemi kurdum ve hala almakta olduğum kalıcı makyaj üzerine master eğitimimi sürdürmekteyim

Güzellik merkezi olarak en son teknolojiye sahip makineleri uygulamalarımızda kullanıyor, her biri kendi öğrencim olan alanında yetişmiş, zevk sahibi, deneyimli, işini aşkla yapan ve sizlere değer veren bir kadroyla çalışıyoruz. Lazer epilasyon, bölgesel incelme işlemleri, cilt bakım ve çok daha fazlasını, cazip fiyatlarla yapıyoruz.

Lazer epilasyon ve tüm medikal işlemlerde FDA onaylı son sistem ve son teknolojileri kullanarak müşterilerini memnun etmenin gururunu taşımaktadır.

EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE..

img

15

Yıllık Tecrübe!

100

Müşteri Memnuniyeti!

1.500+

Aktif Müşteri!

,
Çiğdem KAPTAN

Sizi Arayalım mı?

Telefon numaranızı gönderin hemen sizi arayalım ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim.